Väljakutse kõigile "Eriolümpia liigub!"

Loomise kuupäev 30.04.2020

Tasapisi hakkame eriolukorrast välja tulema ja kõik karantiinis kogutud lisakilod on vaja endalt maha raputada. Selleks esitab EO Eesti Ühendus kõigile väljakutse "Eriolümpia liigub!" Väljakutsega liituma on oodatud kõik inimesed, eriti aga eriolümpia sportlased.
Liikuda võib kõndides, matkates, joostes, rattaga sõites või ratastooliga liikudes. Kõikide vahel, kes on liikunud vähemalt 20 tundi ja 20 minutit, loosime välja erinevaid eriolümpiaga seotud auhindu. Kõige tähtsam on aga liikumisega kaasnev hea enesetunne, parem tervis ja füüsiline vorm.
Väljakutse eesmärk: Võimalikult palju aktiivseid minuteid.
Auhind: Eraldi auhind kõige rohkem tunde liikunud osalejale (T-särk). Auhinnad on eriolümpia sümboolikaga- kruus, randmesoojendaja, torusall jne.
Selleks, et väljakutse vastu võtta, tee järgmist:
1. Loo endale internetis ENDOMONDO konto, kui sul seda veel ei ole. https://www.endomondo.com/link opens on new page
2. Vajuta lingile https://www.endomondo.com/challenges/43112214link opens on new page ja liitu väljakutsega "Eriolümpia liigub!" vajutades "JOIN".
3. Lae oma nutitelefoni alla ENDOMONDO äpp. Kui lähed liikuma, vali vastavalt oma tegevusele kas walking (kõndimine), running (jooksmine), hiking (matkamine), cycling (rattasõit), wheelchair (ratastool). Alusta liikumist ja käivita äpp (ümmargune roheline noolekesega nupp), näed, et aeg hakkab jooksma. Kui oled liikumise lõpetanud, lõpeta kindlasti ka äpi tegevus. Selleks vajuta kõigepealt pausi nupule ja siis punasele nupule, mida pead natuke all hoidma. Spordikella omanikel on võimalik kell siduda otse süsteemiga, sel juhul ei pea telefoni kaasas kandma. Vajadusel võin anda selle kohta individuaalset infot.
4. Kui sa oled väljakutsega liitunud, siis kantakse sinu andmed otse väljakutse tulemuste hulka, kui lülitad oma telefoni internetti. Seda ei pea tegema samal päeval, kõik lisamata andmed salvestuvad süsteemi ka tagantjärgi.
5. Väljakutse algab 4.mail ja lõpeb 31.mail. Enne ja pärast seda andmed väljakutses ei kajastu.
6. Osalejad ja tulemused on reaalajas jälgitavad.
7. Auhindade loosimine toimub pärast väljakutse lõppu FB otseetris. Loosimise aeg antakse teada ja võitjate nimed ilmuvad ka väljakutse infosse.

Kogu väljakutse kõige tähtsam eesmärk on aga liikumisega kaasnev hea enesetunne, parem tervis ja füüsiline vorm!

Ootame aktiivset osavõttu!

Viimati muudetud 30.04.2020.