Tähistame Hõimupäeva 17. oktoober mario.mikvere

17. oktooberil tähistab Näpi koolipere hõimupäeva.

Erilise tähendusega päeva puhul külastab Näpi Kooli Folklooriansambel MEREMA, kes annavad kell 10:00 kooli aulas kontserdi.
Kollektiivi põhieesmärgiks on tutvustada  (ersade ja mokšade) folkloori nii Mordva Vabariigis kui ka väljaspool seda. Nad  tegelevad ekspeditsioonidelt kogutud  traditsiooniliste riituste ja tavade, samuti mitmehäälse laulutraditsiooni tutvustamise ja propageerimisega. Ansambli eripäraks on energeetika, millega nad suudavad haarata pealtvaatajaid nii, et need muutuvad kontserdi osalisteks laval.

Uudistama on oodatud õpilased, õpetajad, lapsevanemad ja kogukonna liikmed!

17. oktooberil tähistab Näpi koolipere hõimupäeva.

Uudistama on oodatud õpilased, õpetajad, lapsevanemad ja kogukonna liikmed!