1. septembri aktus

Loomise kuupäev 02.09.2024

Pühapäeval, 1. septembril, oli koolimaja taas täis sagimist ja elevil lapsi, kes olid kogunenud aktusele tähistama uut kooliaastat. Sellel õppeaastal alustas Näpi Koolis kooliteed kuus esimese klassi õpilast. Klassijuhataja, abiõpetaja ja üheksanda klassi õpilased võtsid esimese klassi vastu ja koos liiguti saali. Näpi Kooli õppejuht Juta Valvik ja Rakvere vallavolikogu esimees Peep Vassiljev tervitasid kõiki uue õppeaasta puhul. Õppejuht jagas koolialustajatele kätte aabitsad ja tervitas uusi õpetajaid ning õpilasi. Rakvere vallavolikogu esimees ning Rakvere valla haridus- ja noorsootöönõunik Monica Jaanimets jagasid esimesele klassile kingitusi. Samuti võttis aktusel sõna Rakvere valla sporditööspetsialist Marco Aitman, kes andis Rakvere vallas toimunud virtuaaljooksul osalejatele üle medalid. Aktust aitasid läbi viia üheksanda klassi õpilased Kevin ja Kadri. Ilusad lauluviisid tõid meieni õpetaja Riina Türkeli juhendamisel Kaisa-Eleen ja Keiro. Soovime kõigile ilusat õppeaasta algust!

Fotol esimese klassi õpilased.

Viimati muudetud 02.09.2024.