Koolimaja tööajad suvevaheajal

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

25.- 28. juuni on koolimaja avatud 9.00 - 13.00

1. juuli - 4. august on koolimaja suletud.

5. august - 19. august on kantselei avatud esmaspäevast neljapäevani kella 9.00 - 13.00

Alates 21. augustist on koolimaja avatud tööpäeviti 8.00 - 16.00
Infot õpilaste vastuvõtu kohta saab meiliaadressilt info@napi.edu.ee ja telefonilt 56828960

ATH tugirühma vestlusring 11. juuni

Sisestatud urmas.einmann poolt

Tugirühmas kohtuvad kord kuus vanemad, kelle lapsel on aktiivsus- ja tähelepanuhäire tunnused või on diagnoositud ATH.

Kooselu ja suhtlemine ATH sümptomitega lapsega võib olla keeruline ja ümbritsevatele (nii täiskasvanutele kui ka kaaslastele) küllaltki väsitav. Sageli tunnevad vanemad end süüdi, et ei saa oma lapsega hakkama.

Tugirühma kohtumistel kogetakse mõistmist, toetust ning saadakse uusi teadmisi.
Osalemine rühmas on vabatahtlik ja võib piirduda ka ainult ühe korraga.

ATH tugirühma vestlusring 14. mai

Sisestatud urmas.einmann poolt

Tugirühma kohtumistel kogetakse mõistmist, toetust ning saadakse uusi teadmisi.
Osalemine rühmas on vabatahtlik ja võib piirduda ka ainult ühe korraga.

Sulgpallivõistlused Haapsalus

Sisestatud urmas.einmann poolt

Kultuur ja sport käivad käsikäes.

17.04 osalesid 7 Näpi Kooli sulgpallurit Haapsalus, Eriolümpia Eesti Ühenduse sulgpallivõistlusel! Saagiks seekord 1 kuld, 1 hõbe, 3 pronksi ja 4. ning 5. koht. Peale võistlusi külastasid õpilased Haapsalu lossi ja jalutasid promenaadil.

Eriolümpia Eesti Ühenduse tänuüritus

Sisestatud urmas.einmann poolt

4. aprillil osalesid Näpi Kooli õppejuht Juta Valvik, õpetaja Andres Lillemägi ja õpilased Kadri ning Roland Eriolümpia Eesti Ühenduse tänuüritusel Pärnus, Hestia Hotell Strandis. Vaatasime kuidas tänati ja tunnustati 2023. aasta koostööpartnereid, välisvõistlustel osalenud delegatsiooniliikmeid, parimaid sportlasi. Muusikaliste vahepaladega kaunistas seda sündmust laulja Triin Niitoja koos ühe poisiga, kes mängis kitarri. Anti kohvi ja pirukat ja süüa sai ka.

Asu jälgima