ATH tugirühma vestlusring 14. mai

Sisestatud urmas.einmann poolt E, 06.05.2024 - 09:55

Tugirühmas kohtuvad kord kuus vanemad, kelle lapsel on aktiivsus- ja tähelepanuhäire tunnused või on diagnoositud ATH.

Kooselu ja suhtlemine ATH sümptomitega lapsega võib olla keeruline ja ümbritsevatele (nii täiskasvanutele kui ka kaaslastele) küllaltki väsitav. Sageli tunnevad vanemad end süüdi, et ei saa oma lapsega hakkama.

Sulgpallivõistlused Haapsalus

Sisestatud urmas.einmann poolt E, 29.04.2024 - 10:02

Kultuur ja sport käivad käsikäes.

17.04 osalesid 7 Näpi Kooli sulgpallurit Haapsalus, Eriolümpia Eesti Ühenduse sulgpallivõistlusel! Saagiks seekord 1 kuld, 1 hõbe, 3 pronksi ja 4. ning 5. koht. Peale võistlusi külastasid õpilased Haapsalu lossi ja jalutasid promenaadil.

Eriolümpia Eesti Ühenduse tänuüritus

Sisestatud urmas.einmann poolt L, 13.04.2024 - 15:24

4. aprillil osalesid Näpi Kooli õppejuht Juta Valvik, õpetaja Andres Lillemägi ja õpilased Kadri ning Roland Eriolümpia Eesti Ühenduse tänuüritusel Pärnus, Hestia Hotell Strandis. Vaatasime kuidas tänati ja tunnustati 2023. aasta koostööpartnereid, välisvõistlustel osalenud delegatsiooniliikmeid, parimaid sportlasi. Muusikaliste vahepaladega kaunistas seda sündmust laulja Triin Niitoja koos ühe poisiga, kes mängis kitarri. Anti kohvi ja pirukat ja süüa sai ka.

ATH tugirühma vestlusring 16. aprill

Sisestatud urmas.einmann poolt K, 03.04.2024 - 09:02

TUNNUSTUSSÜNDMUS "Mina märkan"

Sisestatud urmas.einmann poolt T, 02.04.2024 - 11:19

27. märtsil osalesid Näpi Kooli 10 tublit noort  Rakvere Valla Noortevolikogu korraldatud tunnustussündmusel "Mina märkan".Rakvere valla koolides valisid  kaasõpilased oma koolipere hulgast välja tublimaid koolikaaslaseid peamiselt abivalmiduse, julguse, ideede genereerimise, teiste eest seismise ja sportliku entusiasmi eest.
AITÄH, Karl - Eerik Pendonen, Kevin Lillepuu, Kadri Pugovkin, Angelika Väli, Kristjan Küttim, Merilin Kongi, Viktor Skripitsõn, Roland Pärn, Risto Aav ja Rebeka Gepner, et olete koolikaaslaste jaoks alati olemas!

Õpetaja Andres Lillemägi tunnustamine

Sisestatud urmas.einmann poolt N, 07.03.2024 - 11:30

Paraspordi edendajad said EOK 100 rinnamärgi

Kristjan Palusalu on öelnud:
„Võidelge ja võitke!

Kui kord lased kõhklustel võimust võtta, on lõpp.“
23. veebruaril ulatasid Näpi Kooli õpilasesinduse õpilased, kes olid EV 106. sünnipäeva raames presidendipaari rollis,  õpetaja ANDRES LILLEMÄGILE üle Eesti Olümpiakomitee sajanda sünnipäeva auks valmistatud rinnamärgi  ja tänukaardi!

„Täname Teid panuse eest Eesti sporti!“
Tänukaardile on alla kirjutanud Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa.

ATH tugirühma vestlusring 12. märtsil

Sisestatud urmas.einmann poolt K, 06.03.2024 - 09:43