Eesti Loodusmuuseumi ja Eesti Tervisemuuseumi külastus

Sisestatud LiisTomasov poolt
Külastasime 15. oktoobril KIK projekti raames Eesti Loodusmuuseumi ja Eesti Tervisemuuseumi.
2. r, 2. ja 4. klassid said Eesti Tervisemuuseumi programmi "Söö terviseks" raames ülevaate soolestiku tööst ja tervislikust toitumise põhireeglitest. Eesti Loodusmuuseumis võtsime osa muuseumitundidest "Metsloomade aasta" (1. klass), "Putukad" (3. klass) ja "Elu areng maal" (5.r, 6.r). Pärast haridusprogramme vaatasime Eesti Loodusmuuseumi külastanud õpilastega ühiselt lühifilmi Läänemerest.

Näpi Kooli õpetajate päev

Sisestatud LiisTomasov poolt

Näpi Koolis toimus õpetajate päeva tähistamine 4. oktoobril. Selle päeva jooksul oli üheksanda klassi õpilastel võimalik proovida õpetaja ametit. Õpetajad andisid asendusõpetajatele üle kaks ainetundi. Asendustundide ajal oli õpetajatel võimalik proovida seebi valmistamist. Pärast asendustunde toimus õpetajate rollide tagasivahetus.

Rakvere valla õpetajate päev

Sisestatud LiisTomasov poolt

Rakvere vald tähistas valla haridustöötajatega 2. oktoobril õpetajate päeva. Ürituse käigus kuulutati välja iga haridusasutuse "Aasta Tegija" tiitel. Näpi Koolis pälvis selle tiitli õpetaja Maarja Piir. Samuti tänati Näpi Kooli eesti keele õpetajaid Svetlana Johansoni, Iris Kullamäge ja Liivi Pajulat.

Maal elamise päev Näpi Koolis

Sisestatud LiisTomasov poolt

Näpi Koolis võis 21. septembril kohata külalisi, kes olid tulnud koolimajaga tutvuma. Üritusest võttis osa üle kuuekümne külastaja, kellel oli võimalik koolikohvikust osta õpilaste tehtud toite ja käsitöötooteid. Koolikohvikut viisid läbi õpilasesinduse liikmed, õpilased ning õpetajad. Samuti oli võimalik osa võtta loovteraapia töötoast ja tutvuda uuendatud õuealaga.

Maailmakoristuspäev

Sisestatud LiisTomasov poolt

19. septembril toimus Näpi Koolis Maailmakoristuspäev, mille käigus koristasid klassid Näpi Kooli ümbrust. Õpetaja Triin käis enda klassiga koristamas Palermo terviserajal. Muutsime kooliperega maalilma taaskord natuke puhtamaks.

1. septembri aktus

Sisestatud urmas.einmann poolt

Pühapäeval, 1. septembril, oli koolimaja taas täis sagimist ja elevil lapsi, kes olid kogunenud aktusele tähistama uut kooliaastat. Sellel õppeaastal alustas Näpi Koolis kooliteed kuus esimese klassi õpilast. Klassijuhataja, abiõpetaja ja üheksanda klassi õpilased võtsid esimese klassi vastu ja koos liiguti saali. Näpi Kooli õppejuht Juta Valvik ja Rakvere vallavolikogu esimees Peep Vassiljev tervitasid kõiki uue õppeaasta puhul. Õppejuht jagas koolialustajatele kätte aabitsad ja tervitas uusi õpetajaid ning õpilasi.

Uue õppeaasta algus

Sisestatud urmas.einmann poolt

Näpi kooli 2024/2025 õppeaasta avaaktus  pühapäeval 1. septembril kell 13.30.  Rakverest on võimalik liinibussiga sõita kell 12.45 Viadukti bussipeatusesse või 13.15 otse Näpile. Tagasi Rakveresse läheb buss kell 14.45.

Koolimaja tööajad suvevaheajal

Sisestatud Anonüümne (verifitseerimata) poolt

25.- 28. juuni on koolimaja avatud 9.00 - 13.00

1. juuli - 4. august on koolimaja suletud.

5. august - 19. august on kantselei avatud esmaspäevast neljapäevani kella 9.00 - 13.00

Alates 21. augustist on koolimaja avatud tööpäeviti 8.00 - 16.00
Infot õpilaste vastuvõtu kohta saab meiliaadressilt info@napi.edu.ee ja telefonilt 56828960

Asu jälgima