Uudised

Juhan Kunderi Seltsi omaloominguvõistluse tunnustamisüritus 23. oktoober Kille Kruuv

Kevadel korraldas Juhan Kunderi Selts laste omaloominguvõistluse "Kuidas elad sookoll", millest võttis osa ka Näpi Kool.

Ürituse kokkuvõtete tegemine lükkus eriolukorra tõttu sügisesse, aga sellest polnud midagi, sest sügisel ongi soodes ja rabades põnev matkata.

14. oktoobril toimunud tunnustusüritusele Tudu Järvesoo õpperajale olid Näpi Koolist kutsutud Konstantin  ja Kervin. Tutvuti sookolli ja Poku elupaigaga, kuulati laste omaloomingulisi jutte ja vaadati pilte võistlustööde kogumikust.