Näpi kool

Üldinfo
  • Näpi tee 10, Näpi, Rakvere vald, reg nr. 70004784

  • +372 5649 2767

  • E-N kell 7:30 -17:00, R 7:30 - 16:00

Parkimine

Parkimise võimalus on maja kõrval olevas parklas.

Transport

Hommikuti väljub buss nr 41 kell 8.00 bussijaamast platvorm 6, Pärast tunde tagasisõit E, T, K ja N-l sõidab Rakverre liin nr 41 kell 14.45. Tasuta sõitmiseks, peab igal sõitjal olema isikustatud sõidukaart. Kaart tuleb osta, (hind 2 €) ja isikustada müügikohas 1 € eest. Bussipeatus asub kohe koolimaja kõrval.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Pedagoogiline abipersonal Tugispetsialistid Kasvatajad IT-haldus Söökla personal Muu personal

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Kersti Aasmets

Direktor
kersti.aasmets@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus

Vastuvõtuaeg:

Direktor viibib ajutiselt eemal ja teda asendab õppejuht Juta Valvik

Juta Valvik

Õppejuht
+372 56828960
juta.valvik@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Anneli Meibaum

Huvijuht
anneli.meibaum@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus

Õpetajad (13)

Tõnu Kurikjan

Õpetaja
tonu.kurikjan@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Karla Davel

Õpetaja
karla.davel@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Svetlana Johanson

Õpetaja
svetlana.johanson@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Ruth Veidenberg

Õpetaja
ruth.veidenberg@napi.edu.ee

Haridus:

Kesk- ja kõrghariduse vahepealne haridus


Iris Kullamägi

Õpetaja
iris.kullamagi@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Kille Kruuv

Õpetaja
kille.kruuv@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Tiia Lappard

Õpetaja
tiia.lappard@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Andres Lillemägi

Õpetaja
andres.lillemagi@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Diana Martinson

Õpetaja
diana.martinson@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Liivi Pajula

Õpetaja
liivi.pajula@napi.edu.ee

Haridus:

Kesk- ja kõrghariduse vahepealne haridus


Maarja Piir

Õpetaja
maarja.piir@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Riina Türkel

Õpetaja
riina.tyrkel@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Leelo Veski

Õpetaja
leelo.veski@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus

Pedagoogiline abipersonal (5)

Anu Aunapuu

Kasvataja abi


Kertu Aunapuu

Kasvataja abi öösel


Gerda Kirss

Abiõpetaja
gerda.kirss@napi.edu.ee


Laidi Bild

Õpetaja abi


Maarika Larkina

Abiõpetaja
maarika.larkina@napi.edu.ee

Tugispetsialistid (3)

Merje Vask

Sotsiaalpedagoog
+372 5181499
merje.vask@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Riina Türkel

Koolipsühholoog
+372 56492830
riina.tyrkel@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus


Ly Kivistik

Raamatukoguhoidja
ly.kivistik@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus

Kasvatajad (2)

Evi Torm

Kasvataja
+372 53067734
evi.torm@napi.edu.ee


Kristi Tamm-Lukk

Kasvataja
kristi.tamm-lukk@napi.edu.ee

IT-haldus (1)

Urmas Einmann

Haridustehnoloog
urmas.einmann@napi.edu.ee

Haridus:

Kõrgharidus

Lisainformatsioon: 

(asendab infotehnoloogi)

E kell 8:00-12:00
K kell 13:00-16:00
N kell 8:00-12:00

Söökla personal (3)

Lehte Senka

Peakokk
+372 53090763
lehte.senka@napi.edu.ee


Iraida Bolonenkova

Kokk


Irina Meier

Abitööline köögis

Muu personal (4)

Ilme Lazorina

Koristaja


Elsa Rähmonen

Valvur


Kristi Vainos

Koristaja


Silvi Seppa

Koristaja

Näpi kool

Üldinfo
  • Näpi tee 10, Näpi, Rakvere vald, reg nr. 70004784

  • +372 5649 2767

  • E-N kell 7:30 -17:00, R 7:30 - 16:00

Parkimine

Parkimise võimalus on maja kõrval olevas parklas.

Transport

Hommikuti väljub buss nr 41 kell 8.00 bussijaamast platvorm 6, Pärast tunde tagasisõit E, T, K ja N-l sõidab Rakverre liin nr 41 kell 14.45. Tasuta sõitmiseks, peab igal sõitjal olema isikustatud sõidukaart. Kaart tuleb osta, (hind 2 €) ja isikustada müügikohas 1 € eest. Bussipeatus asub kohe koolimaja kõrval.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.